V čem je ukrytý náš úspěch

Aneb na co se v Klubu byznys blogerek soustředíme:

Píšeme a tvoříme hodnotný obsah

Hledání naší vášně, našeho tématu v oblasti, která nám je blízká a ve které se neustále posouváme dopředu a učíme. V oblasti, kterou svými blogy a obsahem předáváme druhým.

Budujeme své publikum

Spojujeme se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Tvoříme svou komunitu, budujeme jí a věnujeme jí péči. To se nám vrací v podobě loajálních zákazníků a klientů.

Poskytujeme hodnotu

Díky své vášni tvoříme takový obsah, který má pro druhé hodnotu. Tudíž pomáháme tím, co nás baví a měníme své blogy a svůj obsah v byznys. Druhým poskytujeme své znalosti, zkušenosti, životní lekce, příběhy, návody postupy a další.

Jsme poslové a reportéři

Naše know-how plyne z naší vášně. Dokumentujeme a předáváme dál své zkušenosti a díky tomu si budujeme jméno ve své oblasti.

Máme systém, který pracuje pro nás

Umíme si nastavit mnoho automatizovaných procesů, nebo se to plánujeme naučit. Nejlépe tak, aby celý náš byznys fungoval a pracoval pro nás, ne my pro něj.

Toužíme po růstu

Naším cílem je nejen obchodní, ale i osobní růst. Nezahazujeme příležitosti, chytáme je za pačesy a neustále se něco nového učíme. Co nás baví a co nás posouvá v našem snažení dál.